Vichy Dercos Neogenic

Konu Hakkında Uzmanlara Soru Sormak için TIKLAYIN

Vichy Dercos Neogenic Saç Dökülmesi  Önleyici ampüller

Vichy Dercos Neogenic Saç Dökülmesi Önleyici ampüller

 

Saç dökülmesinde yeni ürün

Vichy Dercos Neogenic 

Vichy dünyaca ünlü bir dermokozmetik markası . Özellikle Vichy Dercos Serisi saç bakım ürünleriile , saç dökülmesi ve diğer saç problemleri alanında da haklı bir şöhrete sahip olan marka, Vichy Dercos Neogenic adlı  saç dökülmesi önleyici ürün ile büyük bir başarı yakalamış durumda.

Neogenic Saç Dökülmes Önleyici set

Vichy Dercos Neogenic Set

%5 Oranında Stemodoxyn adı verilen yeni teknoloji ürünü ve kök hücreleri aktive eden etken madde sayesinde klinik araştırmalarla kanıtlanmış etkinliğe sahip olan Vichy Dercos Neogenic , kullanan kişilerde yapılan analizler sonucu ortalama 1700 yeni saç teli oluşumuna katkı sağlamış. Bu şekilde de  yeni saç kökü görülebilirliği alanında en yüksek başarıyı klinik deney sonuçları ile ortaya koymuş tek ürün diyebiliriz.

Kimler Vichy Neogenic Kullanabilir ?

Erkek ya da bayan, genç ya da yetişkin , saçlarının dökülmesinden ya da zayıf görünmesinden şikayeti olanlar,  ileride dökülmes problemi yaşamak istemediği için şimdiden tedbir almak isteyen herkes Neogenic ampül ve şampuan kullanabilir.  Kullanan herkes mutlaka etkinliğine görecektir zira kök hücrelerimiz ömrümüzün sonuna kadar belli oranlarda vücudumuzun her yerinde korunmaktadır.

Vichy Ürünleri Satan Eczaneler ve dermomarket.com sitesinde indirimli olarak satın alabileceğiniz bu ürünleri düzenli olarak kullanmanız durumunda siz de saç problemlerinize çare bulmuş olacaksınız.

Vichy Dercos Neogenic Tanıtım Videosu

 

 

Konu Hakkında Uzman Doktorlara Soru Sormak için TIKLAYIN

Soru / Yorum