Spartacus 4. Sezon 10. Son Bölümü 13 Nisan 2013 Cumartesi İzle

13 Nisan 2013 Cumartesi, 20:30


Spartacus’un son bölümü 13 Nisan 2013 Cumartesi günü ekranlarda olacak.

Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine sahip Spartacus’un son bölümü 13 Nisan 2013 Cumartesi günü Türkiye’deki izleyiciler tarafından izlenebilecek.

4. sezon 8. bölümde Crixus‘un Crassus’un ordusuyla karşılaştığı anlarda Tiberius’un mızrağı ile mağlup olan Crixus’un daha sonra kafası kesilmişti. Naevia sağ bırakılmış ve Spartacus’e sonunu göstermek için Crixus’un kesik başı teslim edilmişti.

4. sezon 9. bölümde Naevia Spartacus’un birliğine yetişmiş ve mesajı iletmişti. Son bölüme girilirken heyecan fırtınası dinmedi . Tüm kayıplarını şereflendirmek için bir gladyatör gösterisi düzenleyen Spartacus’un oluşturdukları arenadaki haykırışı uzun bir süre akıllardan çıkmayacak gibi görünüyor. 4. Sezon 9. bölümde düzenlenen arena mücadelesinde Tiberius’un canını almak ise Naevia’nın hakkıydı. Ancak son anda Crassus’dan gelen takas teklifi ile öldürülmemişti. Ancak Tiberius’un teslimi sırasında Crassus’un ihanet eden kölesi Tiberius tarafındna uğradığı tecavüzün intikam duygusuyla Tiberius’u hançerlemiş ve Tiberius yerine kendisinin takasa gönderilmesini istemişti.

Spartacus 4. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? 13 Nisan 2013 Cumartesi günü ülkemizdeki sitelerde gösterimine başlanacak dizinin 4. sezon 10. bölümü yine nefes kesecek. En büyük savaşa hazırlanan Spartacus 34 Sezon 10. bölümde Crassus ile karşı karşıya geliyor.


Haberde Neyi Aradılar:

13 Nisan 2013 Cumartesi, 20:30

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

GÜNÜN MANŞETLERİ