Uzmana Sor Son Haberler
Uzmana Sor Son Haberler

Kanal D İntikam Dizisi Oyuncuları

Kanal D yeni dizisi “İntikam”, bu akşam saat 20’de başlıyor. Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştığı, babası komploya kurban giden genç bir kızın intikam savaşını anlatan dizinin ilk bölümü, saat 20.00’de ekranda olacak. İşte Kanal D İntikam Dizisi Oyuncuları Karakterler… Yağmur Özden BEREN SAAT Yağmur, çekici, zengin ve tehlikeli bir kadındır. Hayatını, […]

03 Ocak 2013 - 10:08 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi. A+A-

Kanal D İntikam Dizisi Oyuncuları

Kanal D yeni dizisi “İntikam”, bu akşam saat 20’de başlıyor. Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştığı, babası komploya kurban giden genç bir kızın intikam savaşını anlatan dizinin ilk bölümü, saat 20.00’de ekranda olacak.

İşte Kanal D İntikam Dizisi Oyuncuları Karakterler…

Yağmur Özden BEREN SAAT

Yağmur, çekici, zengin ve tehlikeli bir kadındır. Hayatını, babasını ve çocukluğunu elinden alanlardan intikam almaya adamıştır. Gerçek ismi olan Derin Çelik’i düşmanlarından gizlenmek için Yağmur Özden olarak değiştirmiştir.

Duygularını ve iç dünyasını düşmanlarından ustalıkla gizler. İntikam hedefi, Yağmur’u hayatının aşkı Rüzgar’dan vazgeçmeye zorlar. Yağmur, hedefine ulaşmak için en büyük düşmanlarının, yani Arsoy Ailesi’nin oğlu Emre’yi kendine aşık edecektir. Yağmur’un ne zaman kötü, ne zaman vicdanlı olacağı önceden kestirilemez. İntikamına ulaşmak için sert bir kabuk giyinmiştir.

Yağmur, hedefinden asla vazgeçmez. Çünkü onu hayatta tutan tek şey, babasının intikamını almak için kendine verdiği sözdür.

Rüzgar Denizci NEJAT İŞLER

Yağmur’un çocukluk aşkıdır. Romantik ve duygusal bir adamdır. Çevresindeki insanlara ve özellikle ailesine karşı oldukça merhametli ve fedakârdır. Rüzgar, özgür ve yalnız olmayı seçmiştir.

Çoğunlukla zengin ailelerin yaşadığı bir semtte, kimseye bulaşmadan kendi dünyasında yaşar. Babası Tarık’ın senelerdir işlettiği Yolcu ismindeki küçük kafede çalışmaktadır. Çocukluk aşkı Derin, Rüzgar’ın şimdiye kadarki tek gerçek arkadaşı olmuştur.

Rüzgar hayatını, Derin’in geri gelmesini bekleyerek geçirmiştir. Etraftaki insanlardan uzak duran Rüzgar’ın en çok zaman geçirdiği yer teknesidir. Fırsat bulduğu her an teknesine kaçar ve uzaklara gitmenin hayalini kurar. Rüzgar, semte yeni taşınan Yağmur’a garip bir yakınlık duyar ve ona aşık olur. Ancak Rüzgar, Yağmur’un, çocukluk aşkı Derin’in ta kendisi olduğundan tamamen habersizdir.

Emre Arsoy MERT FIRAT

Emre, yakışıklı ve zengin bir gençtir. Şahika ve Haldun Arsoy çiftinin ilk çocuklarıdır. Üniversite eğitimini Harvard’da tamamlamış ve Türkiye’ye yeni dönmüştür.

Akıllı, çalışkan ve kültürlüdür. Ailesi kendisine korunaklı ve rahat bir hayat sunmuştur. Buna rağmen Emre, şımarık ve bencil biri değildir. Çok duygusal ve başka insanlara karşı merhametli bir yapısı vardır.

Çevresine ve sevdiklerine her zaman anlayışlı ve kibar yaklaşır. Emre’nin en büyük zaafı alkoldür. Annesi Şahika, Emre’nin üzerine çocukluğundan bu yana fazlaca düşmüştür. Annesinin bu ilgisi, Emre’nin olgunlaşmasını engeller.

Emre, annesi yüzünden yaşının getirdiği sorumluluğu alamaz, kendi başına karar vermekte zorlanır. Emre’nin toyluğu en çok Yağmur’un işine yarayacaktır. Yağmur, intikam almak istediği Arsoy ailesine Emre sayesinde girecektir.

Hakan Eren ENGİN HEPİLERİ

Hakan, genç, zeki ve sıra dışı bir işadamıdır. Değerli bir iletişim şirketi ve borsada yüksek miktarda hissesi vardır. Genç yaşta kendi işini kurmuş ve büyük bir servet kazanmıştır.

Ancak hâl ve tavırları, yaşadığı zengin dünyaya ait olmadığını hissettirmektedir. Özgür ve renkli bir kişiliğe sahiptir. Hakan’ın servetinin getirdiği ekonomik güçle, herhangi bir statü kazanmak ya da prestij elde etmek gibi bir derdi yoktur.

Tam aksine, içine girdiği gösterişli ve lüks hayat ona komik ve basit gelmektedir. Hakan, semte yeni taşınan Yağmur’un geçmişini, sırrını ve amacını bilen tek kişidir.

Bu sır, ikiliyi işbirliğine iter. Yağmur’un intikam planına katılan Hakan, kıvrak zekasını, bağlantılarını ve parasını Yağmur için kullanmaktan çekinmez.

Haldun Arsoy ZAFER ALGÖZ

Şahika Arsoy’un kocası Haldun, zengin ve hırslı bir işadamıdır. Köklü bir ailenin oğlu olarak doğmuş ve ömür boyu varlıklı bir hayat sürmüştür.

Sahip olduğu güç ve servet onu acımasız, bencil ve istediğini almak için elini kirletmekten çekinmeyen bir adama dönüştürmüştür. Haldun için her şeyden önce kendisi ve ailesi gelir.

Kendisini korumak için yaptığı büyük sahtekarlığın cezasını, masum bir adama ve küçük kızına ödetir. Şahika, Haldun’un hayatının aşkıdır. Şahika’ya büyük bir tutkuyla bağlı olmasına rağmen geçmişte yaşadıkları, Haldun ve Şahika’nın evliliklerini farklı bir yola itmiştir.

Haldun, Şahika’dan göremediği sevgiyi başka kadınlarda arar. İyi bir eş ve iyi bir baba olamasa da serveti ve gücü sayesinde ailesinin kendisinden uzaklaşmasını engeller.

Şahika Arsoy ARZU GAMZE KILINÇ

Arsoy ailesinin en güçlü ismi ve Yağmur’un en büyük düşmanıdır. Güzel, alımlı, asil bir kadındır. İlerleyen yaşına rağmen hâlâ çekiciliğini korumaktadır.

Keskin bir zekası ve güçlü sezgileri vardır. Kibirlidir. Çevresindeki insanlar, onu adeta bir kraliçe olarak görür. Şahika, sosyetenin örnek aldığı, imrendiği ama bir o kadar da korktuğu isimdir. İnsanları çok iyi tanır, onları yönetmekte ve kullanmakta zorlanmaz.

Planlı ve organize düşünmek konusunda ustadır. Çocuklarını ve ailesini korumak için acımasızlaşabilir. Onlar için parasını ve bağlantılarını kullanmaktan, kirli işlere bulaşmaktan çekinmez. Oğlu Emre, en büyük zaafıdır.

Geçmişte Adil’e yaptıkları yüzünden derin bir vicdan azabı duymaktadır. Yağmur’un babası Adil, Şahika’nın da parçası olduğu bir iftira yüzünden haksız yere cezaevine düşmüş ve orada ölmüştür. Şahika, Yağmur’un intikam ateşini körükleyen, en büyük hedefidir.


Cemre Arsoy EZGİ EYÜPOĞLU

Şahika ve Haldun’un ikinci çocuklarıdır. Güzel ve çekici bir genç kızdır. Hali ve tavırlarından zengin bir ailenin kızı olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Ailesi tarafından büyük bir ilgiyle ve şımartılarak yetiştirilmiştir. Cemre’nin zaman zaman takındığı havai ve umursamaz tavırlar, bunun göstergesidir. Cemre, Barış’la aynı üniversitede okumaktadır.

Evin dışında mutlu, sorunsuz, kendine güvenli görünen bu genç kızın, eve girdiği anda annesiyle çatışması alevlenmektedir. Şahika, kızı Cemre’yi kendisine benzetmek amacındadır.

Cemre’nin de kendisi gibi ağırbaşlı ve asil bir kadın olması için çaba gösterir. Cemre ise annesini bir rol model olarak görmez. Hayatı annesinin doğrularına göre değil, kendi seçtiği gibi yaşamak ister.

Aslı Sağlam DİLŞAD ÇELEBİ

Şahika Arsoy’un asistanıdır. 20’li yaşlarının sonunda, güzel, alımlı, genç bir kadın olan Aslı, orta sınıf bir ailenin kızı olarak yetişmiştir. Kısıtlı imkanlarına rağmen iyi bir eğitim almıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak zorunda kalması, onu hırslı ve azimli bir kadına dönüştürür.

Oldukça çalışkan ve disiplinli olan Aslı’nın, insanlarla iletişim kurma becerisi de yüksektir. Bu sayede içine girdiği zengin dünyaya kolay uyum sağlar. Aslı, patronu Şahika Arsoy’a karşı her zaman kibar ve nazik davranır.

Yükselmek için Şahika’nın güvenini kazanması gerektiğinin bilincindedir. Bu yüzden kendisine verilen her görevde büyük bir titizlikle çalışır.

Aslı’nın amacı, hizmet ettiği bu zengin çevreye dahil olmaktır. Aslı hayal ettiği hayatı elde etmek için yalnızca eğitimini ve çalışkanlığını değil, gerektiği zaman güzelliğini ve çekiciliğini de kullanacaktır.

Barış Denizci CAN SİPAHİ

Barış, Rüzgar’ın kardeşi, ailesinin en küçük üyesidir. Çoğunlukla sempatik ve neşeli bir hali vardır. Ağabeyi Rüzgar’ın aksine, sosyal ve eğlenceli bir insandır.

Özel bir vakıf üniversitesinde burslu okumaktadır. Annesi, Barış daha çok küçükken ölmüştür. Babasıyla ise yaşının getirdiği sorunlar yüzünden sağlıklı bir ilişki kuramamaktadır.

Harçlığını kazanmak için babasının sahip olduğu Yolcu isimli kafede çalışır. Arkadaşları da kendisi gibi orta sınıf ailelerin çocuklarıdır. Barış komplekssiz ve rahat bir genç adamdır.

Elde etmek istediği bir şey olduğunda ise inatçı ve azimli birine dönüşmektedir. Barış, Arsoy ailesinin kızları Cemre’yle tanıştıktan kısa süre sonra ona aşık olur.

Leyla Saygın DİDEM UZEL

40’lı yaşların başında, güzel, tehlikeli ve güvenilmez bir kadındır. Şahika’nın en yakın arkadaşıdır. Arsoy ailesinin Adil Çelik’e kurduğu komploya yardım etmiştir.

Bu yüzden Yağmur’un en büyük düşmanlarından biridir. Leyla, Şahika’ya karşı fedakâr ve dostane bir görüntü sunsa da onu kendine ciddi bir rakip olarak görmektedir.

Fakat zekası ve hayat tecrübesi, Şahika’yı alt edebilecek düzeyde değildir. Leyla kendine güveni düşük, duygusal açıdan güçsüz bir kadındır.

En önemli silahının, dişiliği ve güzelliği olduğunun farkındadır. Bu avantajını, cömertçe sunmaktan çekinmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Evli ve Öfkeli Dizis Hangi Hastanede Çekiliyor Oyuncuları Kim Oynuyor Evli ve Öfkeli Dizis Hangi Hastanede Çek...

Kanal D yeni dizisi “İntikam”, bu akşam saat 20’de başlıyor. Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştığı, ba...

Kiralık Aşk Dizisi Yeni Oyuncu İz Kim Oynuyor Kiralık Aşk Dizisi Yeni Oyuncu İz Kim Oy...

Kanal D yeni dizisi “İntikam”, bu akşam saat 20’de başlıyor. Başrollerini Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın paylaştığı, ba...

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümde Aslı kurtulacak mı-İzle Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölümde Aslı k...

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümüyle izleyenlerine yine keyifli anlar yaşatmaya geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi T...

Çilek Kokusu 8. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz – İzle Çilek Kokusu 8. yeni bölüm fragmanında b...

Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Flaş: Enginar tarlasından anlamlı destek Flaş: Enginar tarlasından...

Flaş: Enginar tarlasından anlamlı destek ile ilgili detaylar...

Yeni Gelişme Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34. yeni bölümde şok olay! Yeni Gelişme Eşkıya Dünya...

Yeni Gelişme Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34. yeni bölümde ...

TV8 2 Mayıs yayın akışı | Survivor’da adalar birleşiyor! TV8 2 Mayıs yayın akışı |...

TV8 2 Mayıs yayın akışı | Survivor’da adalar birleşiyo...

Yeni Haber Yunus Emre 42. yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? Yeni Haber Yunus Emre 42....

Yeni Haber Yunus Emre 42. yeni bölüm bu hafta yayınlanacak m...

Haber Detayları: Kış Güneşi 11. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Haber Detayları: Kış Güne...

Haber Detayları: Kış Güneşi 11. bölüm fragmanında neler yaşa...

Yeni Haber Tahir Sarıkaya, Yılmaz Morgül yüzünden cinsiyet değiştirmeye karar verdi! Yeni Haber Tahir Sarıkaya...

Yeni Haber Tahir Sarıkaya, Yılmaz Morgül yüzünden cinsiyet d...

Yeni Haber Özgü Namal’dan ilginç doğum yöntemi Yeni Haber Özgü NamalR...

Yeni Haber Özgü Namal’dan ilginç doğum yöntemi ile ilg...

Bülent Ersoy: Çocuk yapmak istiyorum! Bülent Ersoy: Çocuk yapma...

Bülent Ersoy: Çocuk yapmak istiyorum! hakkındaki son gelişme...

Bülen Ersoy’un masasından 10 kilo deniz mahsülü geçti! Bülen Ersoy’un masa...

Bülen Ersoy’un masasından 10 kilo deniz mahsülü geçti!...

Şok:  Ünlü popçu Tarkan kiminle evlendi? Şok: Ünlü popçu Tarkan k...

Şok: Ünlü popçu Tarkan kiminle evlendi? son gelişmeler ve de...

Magazin HABERLERİ