İbufen Pediatrik Şurup Arşiv

İbufen Pediatrik Şurup

İlaç Etken Maddesi: İbuprofen ibuprofen…………..20 mg/ml (5 ml) İlaç Marka İsmi: İbufen Pediatrik Şurup İbuprofen Nedir? İbuprofen non-steroidal antienflamatuar (NSAII) grubu bir ilaçtır. İbuprofen vücutta iltahap ve ağrıya neden olan hormonları azaltmak suretiyle etki gösterir. İbuprofen aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır: baş ağrısı; ...Devamı için TIKLAYIN