Avene Ürünleri

Konu Hakkında Uzmanlara Soru Sormak için TIKLAYIN

Eau thermale Avene dermokozmetik ürünleri

Pierre Fabre yakın zamanda vefat etmiş olan bir Fransız Eczacı ve yatırımcı. Ömrünü dermokozmetik sektörünün gelişimi , üstün kaliteli dermokozmetik ürünler üretimi ve ilaç sektörüne adamış birisi. Yıllar önce zor şartlar altında kurduğu firmasını vefatından önce bünyesinde Avene, Klorane , Ducray Klorane Bebe , Pierre Fabre ilaç Rene Furterer kozmetik gibi tüm dünyada bilinen ve çok tercih edilen bir çok markanın sahibi haline getirmiş.

Avene Ürünleri

Avene Ürünleri

Marka ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Ancak Türkiye’deki atılımını son 5 yılda yaptı. Avrupa dermokozmetik sektöründe çok uzun yıllardır liderliği elden bırakmayan Avene markası tüm cilt problemlerine çözümler ve destek sunuyor. Markanın en önemli özelliği ise neredeyse tüm ürünlerinde kullanılan ve eşsiz özelliklere sahip Avene termal suyu. Avene termal suyu Fransa’nın kuzeyinde bulunan Avene kasabasının ünlü kaplıcalarından elde ediliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda bu suyun yüzlerce yılda oluşan ve bölgedeki bitki örtüsü , alg florası ve ve mineral yapısı sayesinde eşi benzeri olmayan şifalı etkilere sahip .

Avene

Avene Ürünleri

Eau Thermale Avene markasının  en önemli serileri ise şöyle sıralanabilir :

Avene Cleanance , akne ve yağlanmaya eğilimi olan ciltler için bakım serisidir. Bu ürün grubunda  cilt temizleme ürünleri jeller, tonik, Avene Cleanance K krem,   maske, peeling, Cleanance matlaştırıcı krem, akne kapatıcı stick ve Avene cleanance  güneş kremi bulunmakta.

Eau Thermale Avene markasının bir diğer ürün grubu ise cilt temizleme ürünleri : Cilt temizleme ürünleri arasında Cleanance cilt temizleme jeli , Avene Demaquillant Douceur pour Les Yeux 125 ml | İndirimli Göz Makyajı temizleme ürünü, Avene Gel Demaquillant Douceur | İndirimli Yüz Temizleme Ürünü, Avene Clean Ac Creame Lavante Cleansing ( Yüz Temizleme Kremi ) 200ml | İndirimli ürün, Avene Mousse Nettoyante Cilt Temizleme Köpüğü 150ml, Avene Cold Cream Temizleme Barı (Sabun) | İndirimli,  Lait Demaquillant Douceur (Hassas ve kuru-normal ciltler için temizleme sütü),  gibi ürünler bulunur.

AVene GÜneş Kremi Stick

AVene GÜneş Kremi Stick

Avene markasının belki de diğer dermokozmetiklere en büyük üstünlük sağlayan gurubu ise Vücut bakım ürünleridir, atopik ciltler ve diğer hassas vücutlar için çok özel ürünler sunan Pierre Fabre Dermokozmetik, bu alanda dünyaca meşhur Thermal Terapi merkezi ile hem ar-ge hem de dermatologlar eşliğinde bakım ve tedavi hizmetlerini sunmakta.

 

 

Konu Hakkında Uzman Doktorlara Soru Sormak için TIKLAYIN

Yorum/Soru Yok

Soru / Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir