Editörün Seçtikleri

DDF

DDF Ürünleri

DDF
DDF Ürünleri

        DDF ( Doctor’s Dermatologic Formula) , 1991 yılında Amerikalı (NewYork’lu ) doktor ve ve uzmanlar tarafından kurulan bir dermokozmetik firmasıdır.  Ünlü bir cilt hastalıkları ve sağlığı uzmanı Dermatolog Dr Howard Sobel,  Sağlıklı yaşam ,Beslenme ve Şifalı Bitkiler Uzmanı Dr. Elaine Linker ve Biyokimya  uzmanlarının işbirliği ve güçlü araştırmaları sonucunda , bir çok patente sahip  ve yeni etken maddeler içeren zengin doğal ürünlerle desteklenmiş  ürünler geliştirmişlerdir.

DDF Ürünleri Dermokozmetik cilt bakım ürünleri alanında yenilikçi ve iddialı bir vizyon oluşturmuştur. Kurulduğu günden  bu yana iddialı araştırma  ve Ar-ge vizyonunu koruyarak dünya markaları arasında yerini almış ve Procter Gamble gibi  bir dünya devi marka ile birleşerek  gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Therapeutic Skincare konusunda 2003 yılında dünya lideri seçilen marka, anti-age, hassas ciltler, cilt lekeleri ile mücadele, akne problemli ciltler için bakım ürünleri  , cilt temizleme ürünleri, göz çevresi bakım ürünleri gibi dermokozmetik ürünler alanında oldukça özel bir konuma sahiptir.

DDF Wrinkle Resist Pore Minimizer Serum
DDF Serum

DDF  (Doctor’s Dermatologic Formula) cilt bakım ürünleri, her cilt tipine özel ve yaşa bağlı olarak oluşabilecek cilt sorunlarına sadece yüzeysel olarak değil, hücresel  düzeyde  onarma ve güçlendirme sunarak cildin korunmasını , güçlenmesini ve yenilenmesini destekler.  Zengin formüllü ürünlerinde dermatolojik etkisi kanıtlanmış ana maddeler, deniz botanikleri ve bitkisel bio aktif maddeler kullanılmaktadır.  Bu sayede cildin doğal dengesini bozmadan cilt bariyerini  koruyarak , cildin beslenmesini ve güçlenmesini sağlarken , aynı zamanda hücresel onarımını gerçekleştirir. Cildin yenilenerek sağlıklı dokuya kavuşmasını sağlar. DDF kullananlar tarafından kaleme alınan tüm ddf yorumları  bu ürünlerden övgü ile bahsetmektedir.  Elbette doğru ürünler seçilmeli ve dermokozmetik uzmanlarının önerileri doğrultusunda ya da dermatologlarca önerilen ürünler kullanılmalıdır.

DDF Markasında Blemish care (ddf akneli ve yağlı cilt serisi),  ddf anti-aging preventative (yaşlanma etkilerini önleyici seri), ddf anti-aging restorative (yaşlanma etkilerini onarıcı seri), sensitive (ddf hassas ciltler serisi) ve discolouration (ddf lekeli ciltler serisi) olmak üzere her cilt tipi ve sorunu için etkili ve onarıcı bakım ürünleri bulunmaktadır.  İçeriklerinde büyük oranda bitkisel ve şifalı etken maddeler kullanılmış, bu sayede güçlü ve etkili olduğu kadar cilt dokusuna zarar vermeyen yumuşak yapılı ürünler geliştirmiştir. Etkili ve bir o kadar nazik yapıya sahip ürünleri, kullananlar tarafından beğenilen, olumlu yorumlara tabi tutulmuş, etkili sonuçların sağlandığı kanıtlanmıştır.  En popüler DDF ürünleri Revolve, Erase Eye gel, DDF Serum , DDF Brightening Cleanser, DDF Nemlendirici ,  Aloe Toning Complex, Wrinkle Relax, Claryfying Hydrator, Leke Giderici, Sensitive Skin Cleansing gel, DDF Nourishing Eye Cream ürünleridir.  DDF ürünlerini dermoeczanem sitesinden satın alabilirsiniz

Yazar Hakkında: Ecz. Hüseyin Öztürk
İlginizi Çekebilir
  • Zorah Ürünleri

Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Footer Menü 1
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Footer Menü 2
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Footer Menü 3
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Footer Menü 4
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com