2012 Londra Olimpiyat Oyunları Maç Programı 28 Temmuz 2012

28 Temmuz 2012 Cumartesi, 08:36

31 Temmuz 2012 Salı Londra Olimpiyat Oyunları Maç ve Müsabaka Programı için TIKLAYIN

 

2012 Londra Olimpiyat Oyunları Müsabaka Programı 28 Temmuz 2012

Okçuluk

Erkekler Takım
Zaman Takım
09:00 - 1/8 Eliminasyonlar
15:00 - Çeyrek Finaller
16:40 - Yarı Final
17:33 - Bronz Madalya Maçı
18:01 - Altın Madalya Maçı

Badminton

Tek bayanlar
Zaman
08:30 - Grup Oyun
12:30 - Grup Oyun
19:40 - Grup Oyun
Karışık çiftler
Zaman
08:30 - Grup Oyun
12:30 - Grup Oyun
18:30 - Grup Oyun
Çift bayanlar
Zaman
09:07 - Grup Oyun
14:17 - Grup Oyun
18:30 - Grup Oyun
Tek erkekler
Zaman
09:09 - Grup Oyun
13:40 - Grup Oyun
19:44 - Grup Oyun
Erkekler Çiftler
Zaman
12:30 - Grup Oyun
18:30 - Grup Oyun

Basketbol

Bayanlar Basketbol
Zaman Takım Takım
09:00 - Birinci Tur A Grubu ChinaÇin Czech RepublicÇek Cumhuriyeti
11:15 - Birinci Tur B Grubu CanadaKanada RussiaRusya
14:30 - Birinci Tur A Grubu TurkeyTürkiye AngolaAngora
16:45 - Birinci Tur A Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri CroatiaHırvatistan
20:00 - Birinci Tur B Grubu BrazilBrezilya FranceFransa
22:15 - Birinci Tur B Grubu AustraliaAvustralya Great Britainİngiltere

Plaj Voleybolu

Bayanlar Plaj Voleybolu
Zaman Takım Puan Takım
09:00 - Birinci Tur
ChinaXue C / ZHANG X
RussiaVASINA A / VOZAKOVA A
10:00 - Birinci Tur
GermanyHOLTWICK K / SEMMLER I
Czech RepublicHAJECKOVA L /KLAPALOVA H
15:30 - Birinci Tur
Czech RepublicKOLOCOVA K / M SLUKOVA
AustriaSCHWAIGER D / S SCHWAIGER
17:30 - Birinci Tur
BrazilFRANCA L / SILVA J
MauritiusLI YUK LO NCE / Rigobert N
21:00 - Birinci Tur
SwitzerlandKUHN S / N ZUMKEHR
GreeceArvaniti V / M TSIARTSIANI
23:00 - Birinci Tur
United StatesMay-Treanor M / WALSH JENNINGS K
AustraliaCOOK N / HINCHLEY T
Erkekler Plaj Voleybolu
Zaman Takım Puan Takım
11:00 - Birinci Tur
PolandFIJALEK G / PRUDEL M
LatviaSAMOILOVS A /SOROKINS R
12:00 - Birinci Tur
GermanyBRINK J / Reckermann J
RussiaSemenov K / S PROKOPYEV
14:30 - Birinci Tur
ChinaXU L / WU P
SwitzerlandCHEVALLIER S / S Heyer
16:30 - Birinci Tur
Great BritainGarcia-THOMPSON J /Grotowski S
CanadaBINSTOCK J / OKUYUCU M
20:00 - Birinci Tur
BrazilSANTOS R / CUNHA P
NorwaySKARLUND TV /SPINNANGR M
22:00 - Birinci Tur
United StatesGIBB J / ROSENTHAL S
South AfricaCHIYA F / G Goldschmidt

Boks

Erkekler Bantam (56kg)
Zaman
13:30 * - 32 Tur
20:30 * - 32 Tur
Erkekler Orta (75kg)
Zaman
15:00 * - 32 Tur basic_expand
22:00 * - 32 Tur basic_expand

Bisiklete binme – Yol

Erkekler Yol Yarışı
Zaman Durum
10:00 - Final

Atlı

Eventing Bireysel
Time Olay Durum
10:00 - Dresaj Gün 1
Eventing Takım
Zaman Durum
10:00 - Dresaj Gün 1

Eskrim

Bayanlar Bireysel Folyo
Zaman
10:30 - 64 Tur
11:50 - 32 Tur
14:10 - 16 Tur
15:30 - Çeyrek Finaller
18:00 - Yarı Final
19:10 - Bronz Madalya Maçı
19:40 - Altın Madalya Maçı

Futbol

Bayan Futbol
Zaman Takım Takım
12:00 - Birinci Tur F Grubu JapanJaponya Swedenİsveç
14:30 - Birinci Tur E Grubu New ZealandYeni Zelanda BrazilBrezilya
14:45 - Birinci Tur F Grubu CanadaKanada South AfricaGüney Afrika
17:00 - Birinci Tur G Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri ColombiaKolombiya
17:15 - Birinci Tur E Grubu Great Britainİngiltere CameroonKamerun
19:45 - Birinci Tur G Grubu FranceFransa DPR KoreaDPR Kore

Jimnastik – Sanat

Erkekler Yeterlilik
Zaman Durum
11:00 - Yeterlilik
15:30 - Yeterlilik
20:00 - Yeterlilik

Hentbol

Bayanlar Hentbol
Zaman Takım Puan Takım
09:30 - Önbilgiler A Grubu RussiaRusya AngolaAngora
11:15 - Önbilgiler B Grubu Spainİspanya KoreaKore
14:30 - Önbilgiler A Grubu CroatiaHırvatistan BrazilBrezilya
16:15 - Önbilgiler B Grubu DenmarkDanimarka Swedenİsveç
19:30 - Önbilgiler A Grubu MontenegroKaradağ Great Britainİngiltere
21:15 - Önbilgiler B Grubu NorwayNorveç FranceFransa

Judo

Erkek-60kg
Zaman
09:30 * - 64 eleme turu
09:58 * - 32 eleme turu
11:22 * - 16 eleme turu
12:04 * - Çeyrek Finaller
14:28 * - Repesaj ve Bronz
14:42 * - Yarı Final
16:10 - Final
Kadın-48kg
Zaman
09:44 * - 32 eleme turu
10:54 * - 16 eleme turu
11:50 * - Çeyrek Finaller
14:00 * - Repesaj ve Bronz
14:14 * - Yarı Final
16:00 - Final

Kürek çekme

Kadın Pair
Zaman Durum
09:30 - ısınma
Kadın Dörtlü sculls
Zaman Durum
09:50 - ısınma
Erkekler Sekiz
Zaman Durum
10:10 - ısıtır
Erkekler Double sculls
Zaman Durum
10:30 - ısıtır
Erkekler Hafif Dört
Zaman Durum
11:00 - ısıtır
Erkekler Dörtlü sculls
Zaman Durum
11:30 - ısıtır
Erkekler Pair
Zaman Durum
12:00 - ısıtır
Erkekler tekte
Zaman Durum
12:30 - ısıtır
Bayanlar tekte
Zaman Durum
13:30 - ısıtır

Çekim

Kadın 10m Havalı Tüfek
Zaman Durum
08:15 - Yeterlilik  Yaşamak
11:00 - Final
Erkekler 10m Havalı Tabanca
Zaman Durum
12:00 - Yeterlilik
15:30 - Final

Yüzme

Erkekler 400 metre ferdi karışık
Zaman Durum
10:00 - ısıtır
10:26 - ısıtır
19:30 - Final
Bayanlar 100m kelebek
Zaman Durum
10:34 - ısıtır
19:40 - Yarı Final
Erkekler 400m Freestyle
Zaman Durum
10:52 - ısıtır
19:51 - Final
Bayanlar 400 metre ferdi karışık
Zaman Durum
11:17 - ısıtır
20:11 - Final
Erkekler 100m kurbağalama
Zaman Durum
11:53 - ısıtır
20:32 - Yarı Final
Bayanlar 4×100 m serbest bayrak
Zaman Durum
12:11 - ısıtır
20:43 - Final

Masa tenisi

Tek bayanlar
Zaman Takım
09:00 - Birinci Tur
11:15 - İlk Tur
11:15 - İlk Tur
20:30 - İkinci Tur
20:30 - İkinci Tur
Tek erkekler
Zaman Takım
09:45 - Birinci Tur
16:00 - İlk Tur
19:00 - İlk Tur

Tenis

Tek erkekler
Zaman
11:30 * - İlk Tur
Tek bayanlar
Zaman
11:30 * - İlk Tur
Çift bayanlar
Zaman
11:30 * - İlk Tur
Erkekler Çiftler
Zaman
13:30 * - İlk Tur

Voleybol

Bayan Voleybol
Zaman Takım Puan Takım
09:30 - Birinci Tur A Grubu AlgeriaCezayir JapanJaponya
11:30 - Birinci Tur B Grubu ChinaÇin SerbiaSırbistan
14:45 - Birinci Tur A Grubu Great Britainİngiltere RussiaRusya
16:45 - Birinci Tur A Grubu Italyİtalya Dominican Rep.Dominik Cumhuriyeti
20:00 - Birinci Tur B Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri KoreaKore
22:00 - Birinci Tur B Grubu BrazilBrezilya TurkeyTürkiye

Halter

Bayanlar 48kg
Zaman Durum
15:30 A Grubu


Haberde Neyi Aradılar:

28 Temmuz 2012 Cumartesi, 08:36

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

GÜNÜN MANŞETLERİ