Uzmana Sor Son Haberler
Uzmana Sor Son Haberler

2012 Londra Olimpiyat Oyunları Maç Programı 28 Temmuz 2012

31 Temmuz 2012 Salı Londra Olimpiyat Oyunları Maç ve Müsabaka Programı için TIKLAYIN   2012 Londra Olimpiyat Oyunları Müsabaka Programı 28 […]

28 Temmuz 2012 - 8:36 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi. A+A-


31 Temmuz 2012 Salı Londra Olimpiyat Oyunları Maç ve Müsabaka Programı için TIKLAYIN

 

2012 Londra Olimpiyat Oyunları Müsabaka Programı 28 Temmuz 2012

Okçuluk

Erkekler Takım
Zaman Takım
09:00 – 1/8 Eliminasyonlar
15:00 – Çeyrek Finaller
16:40 – Yarı Final
17:33 – Bronz Madalya Maçı
18:01 – Altın Madalya Maçı

Badminton

Tek bayanlar
Zaman
08:30 – Grup Oyun
12:30 – Grup Oyun
19:40 – Grup Oyun
Karışık çiftler
Zaman
08:30 – Grup Oyun
12:30 – Grup Oyun
18:30 – Grup Oyun
Çift bayanlar
Zaman
09:07 – Grup Oyun
14:17 – Grup Oyun
18:30 – Grup Oyun
Tek erkekler
Zaman
09:09 – Grup Oyun
13:40 – Grup Oyun
19:44 – Grup Oyun
Erkekler Çiftler
Zaman
12:30 – Grup Oyun
18:30 – Grup Oyun

Basketbol

Bayanlar Basketbol
Zaman Takım Takım
09:00 – Birinci Tur A Grubu ChinaÇin Czech RepublicÇek Cumhuriyeti
11:15 – Birinci Tur B Grubu CanadaKanada RussiaRusya
14:30 – Birinci Tur A Grubu TurkeyTürkiye AngolaAngora
16:45 – Birinci Tur A Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri CroatiaHırvatistan
20:00 – Birinci Tur B Grubu BrazilBrezilya FranceFransa
22:15 – Birinci Tur B Grubu AustraliaAvustralya Great Britainİngiltere

Plaj Voleybolu

Bayanlar Plaj Voleybolu
Zaman Takım Puan Takım
09:00 – Birinci Tur
ChinaXue C / ZHANG X
RussiaVASINA A / VOZAKOVA A
10:00 – Birinci Tur
GermanyHOLTWICK K / SEMMLER I
Czech RepublicHAJECKOVA L /KLAPALOVA H
15:30 – Birinci Tur
Czech RepublicKOLOCOVA K / M SLUKOVA
AustriaSCHWAIGER D / S SCHWAIGER
17:30 – Birinci Tur
BrazilFRANCA L / SILVA J
MauritiusLI YUK LO NCE / Rigobert N
21:00 – Birinci Tur
SwitzerlandKUHN S / N ZUMKEHR
GreeceArvaniti V / M TSIARTSIANI
23:00 – Birinci Tur
United StatesMay-Treanor M / WALSH JENNINGS K
AustraliaCOOK N / HINCHLEY T
Erkekler Plaj Voleybolu
Zaman Takım Puan Takım
11:00 – Birinci Tur
PolandFIJALEK G / PRUDEL M
LatviaSAMOILOVS A /SOROKINS R
12:00 – Birinci Tur
GermanyBRINK J / Reckermann J
RussiaSemenov K / S PROKOPYEV
14:30 – Birinci Tur
ChinaXU L / WU P
SwitzerlandCHEVALLIER S / S Heyer
16:30 – Birinci Tur
Great BritainGarcia-THOMPSON J /Grotowski S
CanadaBINSTOCK J / OKUYUCU M
20:00 – Birinci Tur
BrazilSANTOS R / CUNHA P
NorwaySKARLUND TV /SPINNANGR M
22:00 – Birinci Tur
United StatesGIBB J / ROSENTHAL S
South AfricaCHIYA F / G Goldschmidt

Boks

Erkekler Bantam (56kg)
Zaman
13:30 * – 32 Tur
20:30 * – 32 Tur
Erkekler Orta (75kg)
Zaman
15:00 * – 32 Tur basic_expand
22:00 * – 32 Tur basic_expand

Bisiklete binme – Yol

Erkekler Yol Yarışı
Zaman Durum
10:00 – Final

Atlı

Eventing Bireysel
Time Olay Durum
10:00 – Dresaj Gün 1
Eventing Takım
Zaman Durum
10:00 – Dresaj Gün 1

Eskrim

Bayanlar Bireysel Folyo
Zaman
10:30 – 64 Tur
11:50 – 32 Tur
14:10 – 16 Tur
15:30 – Çeyrek Finaller
18:00 – Yarı Final
19:10 – Bronz Madalya Maçı
19:40 – Altın Madalya Maçı

Futbol

Bayan Futbol
Zaman Takım Takım
12:00 – Birinci Tur F Grubu JapanJaponya Swedenİsveç
14:30 – Birinci Tur E Grubu New ZealandYeni Zelanda BrazilBrezilya
14:45 – Birinci Tur F Grubu CanadaKanada South AfricaGüney Afrika
17:00 – Birinci Tur G Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri ColombiaKolombiya
17:15 – Birinci Tur E Grubu Great Britainİngiltere CameroonKamerun
19:45 – Birinci Tur G Grubu FranceFransa DPR KoreaDPR Kore

Jimnastik – Sanat

Erkekler Yeterlilik
Zaman Durum
11:00 – Yeterlilik
15:30 – Yeterlilik
20:00 – Yeterlilik

Hentbol

Bayanlar Hentbol
Zaman Takım Puan Takım
09:30 – Önbilgiler A Grubu RussiaRusya AngolaAngora
11:15 – Önbilgiler B Grubu Spainİspanya KoreaKore
14:30 – Önbilgiler A Grubu CroatiaHırvatistan BrazilBrezilya
16:15 – Önbilgiler B Grubu DenmarkDanimarka Swedenİsveç
19:30 – Önbilgiler A Grubu MontenegroKaradağ Great Britainİngiltere
21:15 – Önbilgiler B Grubu NorwayNorveç FranceFransa

Judo

Erkek-60kg
Zaman
09:30 * – 64 eleme turu
09:58 * – 32 eleme turu
11:22 * – 16 eleme turu
12:04 * – Çeyrek Finaller
14:28 * – Repesaj ve Bronz
14:42 * – Yarı Final
16:10 – Final
Kadın-48kg
Zaman
09:44 * – 32 eleme turu
10:54 * – 16 eleme turu
11:50 * – Çeyrek Finaller
14:00 * – Repesaj ve Bronz
14:14 * – Yarı Final
16:00 – Final

Kürek çekme

Kadın Pair
Zaman Durum
09:30 – ısınma
Kadın Dörtlü sculls
Zaman Durum
09:50 – ısınma
Erkekler Sekiz
Zaman Durum
10:10 – ısıtır
Erkekler Double sculls
Zaman Durum
10:30 – ısıtır
Erkekler Hafif Dört
Zaman Durum
11:00 – ısıtır
Erkekler Dörtlü sculls
Zaman Durum
11:30 – ısıtır
Erkekler Pair
Zaman Durum
12:00 – ısıtır
Erkekler tekte
Zaman Durum
12:30 – ısıtır
Bayanlar tekte
Zaman Durum
13:30 – ısıtır

Çekim

Kadın 10m Havalı Tüfek
Zaman Durum
08:15 – Yeterlilik  Yaşamak
11:00 – Final
Erkekler 10m Havalı Tabanca
Zaman Durum
12:00 – Yeterlilik
15:30 – Final

Yüzme

Erkekler 400 metre ferdi karışık
Zaman Durum
10:00 – ısıtır
10:26 – ısıtır
19:30 – Final
Bayanlar 100m kelebek
Zaman Durum
10:34 – ısıtır
19:40 – Yarı Final
Erkekler 400m Freestyle
Zaman Durum
10:52 – ısıtır
19:51 – Final
Bayanlar 400 metre ferdi karışık
Zaman Durum
11:17 – ısıtır
20:11 – Final
Erkekler 100m kurbağalama
Zaman Durum
11:53 – ısıtır
20:32 – Yarı Final
Bayanlar 4×100 m serbest bayrak
Zaman Durum
12:11 – ısıtır
20:43 – Final

Masa tenisi

Tek bayanlar
Zaman Takım
09:00 – Birinci Tur
11:15 – İlk Tur
11:15 – İlk Tur
20:30 – İkinci Tur
20:30 – İkinci Tur
Tek erkekler
Zaman Takım
09:45 – Birinci Tur
16:00 – İlk Tur
19:00 – İlk Tur

Tenis

Tek erkekler
Zaman
11:30 * – İlk Tur
Tek bayanlar
Zaman
11:30 * – İlk Tur
Çift bayanlar
Zaman
11:30 * – İlk Tur
Erkekler Çiftler
Zaman
13:30 * – İlk Tur

Voleybol

Bayan Voleybol
Zaman Takım Puan Takım
09:30 – Birinci Tur A Grubu AlgeriaCezayir JapanJaponya
11:30 – Birinci Tur B Grubu ChinaÇin SerbiaSırbistan
14:45 – Birinci Tur A Grubu Great Britainİngiltere RussiaRusya
16:45 – Birinci Tur A Grubu Italyİtalya Dominican Rep.Dominik Cumhuriyeti
20:00 – Birinci Tur B Grubu United StatesAmerika Birleşik Devletleri KoreaKore
22:00 – Birinci Tur B Grubu BrazilBrezilya TurkeyTürkiye

Halter

Bayanlar 48kg
Zaman Durum
15:30 – A Grubu


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bağcılar’da TIR garajına ateş açıldı: 1 yaralı Bağcılar’da TIR gar...

Hayati KILIÇ- Mehmet İlkay ÖZER / İstanbul,(DHA) BAĞCILAR...

Şırnak’takiprotestoda 1 çocuk öldü Şırnak’takiprotestoda 1 ç...

Sekvan KÜDEN/ŞIRNAK, (DHA)- ŞIRNAK’ın Cizre İlçesi&rsq...

Doğubayazıt’ta polise ateş açıldı (2) Doğubayazıt’ta polise ate...

BİR KİŞİ ÖLDÜ Doğubeyazıt’ta saat 23.00 sıralarında me...

Borcunu ödemeyince bıçaklandı Borcunu ödemeyince bıçakl...

Mahir ALAN/ADIYAMAN (DHA)- ADIYAMAN’da Ali K., alacağı...

Otomobil çarptığı uzman onbaşı yaralandı Otomobil çarptığı uzman o...

Osman URAS/BODRUM (Muğla), (DHA)- MUĞLA’nın Bodrum İlç...

Kocaelili emlakçının organları birçok kişiye umut oldu Kocaelili emlakçının orga...

Orhan UZUN/ İZMİT(Kocaeli) (DHA)- İZMİT’te bu sab...

Kelebekler Vadisi’nde mahsur kalan tatilci 6 saat sonra kurtarıldı Kelebekler Vadisi’nde mah...

Ergün TOS/FETHİYE (Muğla), (DHA) – MUĞLA’nın Fet...

Kamyonun altında kalan 5 yaşındaki çocuk öldü Kamyonun altında kalan 5 ...

Yavuz KUŞDEMİR / BANAZ (Uşak), (DHA)- UŞAK’ın Banaz İl...

Yüksekova’daki olaylar Hakkaride protesto edildi Yüksekova’daki olay...

Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA)- HAKKARİ’nin Yüksekova il...

Kaçak teknesi faciasında 1 tutuklama Kaçak teknesi faciasında ...

Osman URAS/BODRUM (Muğla), (DHA)- MUĞLA’nın Bodrum İlç...

Magazin HABERLERİ